Wybrany wątek opinii

Mieszkam już kilka lat w Elblągu i jeszcze nie widziałem nikogo z LGBT, a politycy z innych miast przed nimi ostrzegają. Skoro nie widać LGBT na ulicach to po co o tym mówić
Struś (2020.06.14)
@Struś - Jedz do Warszawy to będziesz widział LGBT codziennie
Wujoo (2020.06.14)
@Struś - Bo lgbt to ideologia- to abstrakcja, czy widziałeś starość? nie- mogłes widzieć np. starego człowieka, stary samochód itp. .
Zantyr (2020.06.14)
@Struś - Ja wiem, ze do okulisty dlugi czas oczekiwania, moze prywatnie bedzie szybciej?
(2020.06.15)
Powrót do komentarzy