Wybrany wątek opinii
Mieszkam już kilka lat w Elblągu i jeszcze nie widziałem nikogo z LGBT, a politycy z innych miast przed nimi ostrzegają. Skoro nie widać LGBT na ulicach to po co o tym mówić
Do moderacji
Odpowiedz
95
25
@Struś - Jedz do Warszawy to będziesz widział LGBT codziennie
Do moderacji
Odpowiedz
7
8
@Struś - Bo lgbt to ideologia- to abstrakcja, czy widziałeś starość? nie- mogłes widzieć np. starego człowieka, stary samochód itp. .
Do moderacji
Odpowiedz
5
4
@Struś - Ja wiem, ze do okulisty dlugi czas oczekiwania, moze prywatnie bedzie szybciej?
Do moderacji
Odpowiedz
1
2