Wybrany wątek opinii

Jedziecie po kierowcy audi?a strazak zostawil auto na srodku jezdni bo dziewczynka sie przewrucila?moze i on powinien pomyslec co robi!awaryjne supermenie byly?
(2020.05.31)
Przewróciła!
(2020.05.31)
Awaryjne Były
(2020.05.31)
Powrót do komentarzy