UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
o ile hamowanie jest zasadne to ten z tylu sam sobie winny, ale za bezzasadne hamowanie powodujac kolizje tez mozna wyhaczyć mandat, wiec nie zawsze tak jest ze ten z tylu jak walnie to jego wina, malo jest takich co specjalnie zwalniaja szeryfuja albo wymuszaja odszkodowania, ,,