UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jedziecie po kierowcy audi?a strazak zostawil auto na srodku jezdni bo dziewczynka sie przewrucila?moze i on powinien pomyslec co robi!awaryjne supermenie byly?
Jedziecie po kierowcy audi?a strazak zostawil auto na srodku jezdni bo dziewczynka sie przewrucila?moze i on powinien pomyslec co robi!awaryjne supermenie byly?