UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jedziecie po kierowcy audi?a strazak zostawil auto na srodku jezdni bo dziewczynka sie przewrucila?moze i on powinien pomyslec co robi!awaryjne supermenie byly?


Anuluj