UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie ważne jak stał udzielał pomocy może dziecko miało rękę alb nogę poza chodnikiem. Gosc z Toyoty powinien dostać odszkodowanie. Wina audi !a jak auto by się zepsuło nie mógł bys dalej jechać ani zepchnąć to tez była by wina audi. Łep audi jechał szybko i nie zachował ostrożności, pisze ŁEP bo mial szansę wyminąć go drugim pasem a wjechal w dupę. Masakra co za kierowca. Zabrać mu prawko
Jbpis