UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie ważne jak stał udzielał pomocy może dziecko miało rękę alb nogę poza chodnikiem. Gosc z Toyoty powinien dostać odszkodowanie. Wina audi !a jak auto by się zepsuło nie mógł bys dalej jechać ani zepchnąć to tez była by wina audi. Łep audi jechał szybko i nie zachował ostrożności, pisze ŁEP bo mial szansę wyminąć go drugim pasem a wjechal w dupę. Masakra co za kierowca. Zabrać mu prawko

Jbpis