Wybrany wątek opinii
Nie ważne jak stał udzielał pomocy może dziecko miało rękę alb nogę poza chodnikiem. Gosc z Toyoty powinien dostać odszkodowanie. Wina audi !a jak auto by się zepsuło nie mógł bys dalej jechać ani zepchnąć to tez była by wina audi. Łep audi jechał szybko i nie zachował ostrożności, pisze ŁEP bo mial szansę wyminąć go drugim pasem a wjechal w dupę. Masakra co za kierowca. Zabrać mu prawko
Do moderacji
Odpowiedz
11
1
@Jbpis - Jbpis@ w końcu jeden madry komentarz !!! I podpis tez kozacki. ..
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@Jbpis - jak się zatrzymujesz w takim miejscu włączasz awaryjne tak czy nie ?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@Jbpis - Człowieku. .. co Ty piszesz? Stawiać w dowolnym miejscu pojazd może tylko pojazd uprzywilejowany bądź pojazd z pomarańczowym sygnałem świetnym. .. w przeciwnym wypadku takie pozostawienie pojazdu jest sprzeczne z prawem. .. przykład uszkodzonego pojazdu. .. nijak się ma do tej sytuacji. .. uszkodzony pojazd ma mieć włączone światła awaryjne i ustawiony trójkąt ostrzegawczy. .. w przeciwnym wypadku znowu mamy do czynienia z przekroczeniem prawa. .. i zdaje sobie sprawę z tego, że dobro dziecka wzięło tutaj górę, ale prawo dotyczy każdego. .. i nie może być wyjątków od jego stosowania, poza pazurami wskazanymi wyrokami sądów. ..
Do moderacji
Odpowiedz
3
5
@najpiękniejsza#jest#lubnauer - Toyota stała na światłach awaryjnych!
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@Cogitans - Twoim zdaniem można walić w pojazd stojący na światłach awaryjnych (to także pomarańczowy sygnał świetlny), w terenie zabudowanym, na doskonale widocznej prostej drodze. Ustalmy czy w takim razie można również wjechać np. w tył pojazdu jadącego wolniej, w pojazdy stojące w korku lub np. barierki związane z naprawą sieci znajdującej się pod ulicą? Na całej długości browarnej są barierki wykluczające możliwość zjazdu na chodnik, ulica browarna jest prosta i jest na niej limit prędkości, taki sam jak wszędzie w terenie zabudowanym. Szkoda wszystkich, którzy brali udział w tym zdarzeniu, ale nie zakrzywiajmy rzeczywistości.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@Jbpis - Również ssię zgadzam z tym panem co tu dobrze napisał tamten nie widział że stoi samochód jakiś slepak czy jak??awaryjne czy nie awaryjne wypijesz i jedziesz dalej to niewiem jak ten głąb to zrobił
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
Wymijasz miało być
Do moderacji
Odpowiedz
0
0