107
29.05.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Kulturalny człowiek ? Typowy szlachciura albo tzw. patointeligencja skazana na mobing ze strony osób swojego pokroju. Żałosne.
(2020.05.29)
Gdyby było mniej praktyk podkadania świń a wiecej pracy konstruktywnej, merytorycznej i więcej mądrych ludzi a mniej zasiedzialych i kąśliwych bab i dziadów o nieateakcyjnej aparycji i smutnym zyciu to zapewne byloby tu milo, sympatycznie i wydajnie
(2020.05.29)

info

6  
  0
Zlituj się, kasta sprzątaczek czy co. Wprowadzają zmiany organizacyjne a co mają dołożyć etatów bo nie dają już rady. Wiadomo, że w UM ciepłe stołki grzeją, tam nikt nie standaryzuje na zasadzie za dużo wolnego, weź zrób pracę za koleżankę a koleżankę zwolnimy. Pasuje, pasuje.
(2020.05.29)
Najjjasniejsza Pani Mario napisze cos o masonerii. Chyba ze to tajne. Ale tylko w pozytywach.
(2020.05.29)

info

2  
  2
Gdyby bylo mniej polityki, mniej donosicielstwa, mobbingu mniej karierowiczow a więcej merytorycznych pracowników to wszyscy bylibyśmy zdrowsi i radosni
(2020.05.29)

info

14  
  0
@pampi-ZAWADA - Panie Pampi-ale Pan łagodny. Zakamuflowany autorytaryzm? Jest jawnym i chamskim. Niszczącym wszystkich, którzy mają swoje zdanie, a nie daj Panie Boże, zdanie odmienne. Oglądałeś Pan sesję? Dorośli ludzie, a jak się boją. Głowy spuszczają, jak ich po nazwisku Pan Wielki strofuje.
(2020.05.29)
Wniosek z Pani felietonu płynie taki, że każda władza autorytarna ma swój kres, choć często narobi takich spustoszen, że pokoleń trzeba, by się z nich otrząsnąć. Zło szerzy się wskutek bierności ludzi dobrych, mawia klasyk ojciec Rydzyk, z którym w tym miejscu się zgadzam, choć jego zapatrywan nie podzielam. Dlatego pocieszające są pierwsze przejawy niezależności płynące od elbląskich radnych, zakładając iż powodują nimi czyste intencje. Zgrabny tekst Pani Mario, gratulacje.
Beta25 (2020.05.29)
W służbie zdrowia nie ma dodatków za to że pacjent się zaniczyscil. Panie salowe są na umowach śmieciowych. Półtora pani na dwa oddziały. I co? Pracownik pogotowia socjalnego pisze że po nocnej zmianie był trup. To gdzie ta super opieka
Osoba (2020.05.29)

info

2  
  1
@Beta25 - Dziękuję, miło przeczytać :). Zakładam dobre intencje, dlatego też się cieszę. Pozdrawiam.
Maria Kasprzycka (2020.05.29)
Dziękuję :). Faktycznie nie chodzi mi o to, by czytelnicy podzielali moje poglądy, lecz by kształtowali swoje. Ale swoje własne, zamiast przyswajać cudze.
Maria Kasprzycka (2020.05.29)