A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Kulturalny człowiek ? Typowy szlachciura albo tzw. patointeligencja skazana na mobing ze strony osób swojego pokroju. Żałosne.
Gdyby było mniej praktyk podkadania świń a wiecej pracy konstruktywnej, merytorycznej i więcej mądrych ludzi a mniej zasiedzialych i kąśliwych bab i dziadów o nieateakcyjnej aparycji i smutnym zyciu to zapewne byloby tu milo, sympatycznie i wydajnie
Zlituj się, kasta sprzątaczek czy co. Wprowadzają zmiany organizacyjne a co mają dołożyć etatów bo nie dają już rady. Wiadomo, że w UM ciepłe stołki grzeją, tam nikt nie standaryzuje na zasadzie za dużo wolnego, weź zrób pracę za koleżankę a koleżankę zwolnimy. Pasuje, pasuje.
Najjjasniejsza Pani Mario napisze cos o masonerii. Chyba ze to tajne. Ale tylko w pozytywach.
Gdyby bylo mniej polityki, mniej donosicielstwa, mobbingu mniej karierowiczow a więcej merytorycznych pracowników to wszyscy bylibyśmy zdrowsi i radosni
@pampi-ZAWADA - Panie Pampi-ale Pan łagodny. Zakamuflowany autorytaryzm? Jest jawnym i chamskim. Niszczącym wszystkich, którzy mają swoje zdanie, a nie daj Panie Boże, zdanie odmienne. Oglądałeś Pan sesję? Dorośli ludzie, a jak się boją. Głowy spuszczają, jak ich po nazwisku Pan Wielki strofuje.
Wniosek z Pani felietonu płynie taki, że każda władza autorytarna ma swój kres, choć często narobi takich spustoszen, że pokoleń trzeba, by się z nich otrząsnąć. Zło szerzy się wskutek bierności ludzi dobrych, mawia klasyk ojciec Rydzyk, z którym w tym miejscu się zgadzam, choć jego zapatrywan nie podzielam. Dlatego pocieszające są pierwsze przejawy niezależności płynące od elbląskich radnych, zakładając iż powodują nimi czyste intencje. Zgrabny tekst Pani Mario, gratulacje.
W służbie zdrowia nie ma dodatków za to że pacjent się zaniczyscil. Panie salowe są na umowach śmieciowych. Półtora pani na dwa oddziały. I co? Pracownik pogotowia socjalnego pisze że po nocnej zmianie był trup. To gdzie ta super opieka
@Beta25 - Dziękuję, miło przeczytać :). Zakładam dobre intencje, dlatego też się cieszę. Pozdrawiam.
Dziękuję :). Faktycznie nie chodzi mi o to, by czytelnicy podzielali moje poglądy, lecz by kształtowali swoje. Ale swoje własne, zamiast przyswajać cudze.