UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zlituj się, kasta sprzątaczek czy co. Wprowadzają zmiany organizacyjne a co mają dołożyć etatów bo nie dają już rady. Wiadomo, że w UM ciepłe stołki grzeją, tam nikt nie standaryzuje na zasadzie za dużo wolnego, weź zrób pracę za koleżankę a koleżankę zwolnimy. Pasuje, pasuje.