Wybrany wątek opinii
Wniosek z Pani felietonu płynie taki, że każda władza autorytarna ma swój kres, choć często narobi takich spustoszen, że pokoleń trzeba, by się z nich otrząsnąć. Zło szerzy się wskutek bierności ludzi dobrych, mawia klasyk ojciec Rydzyk, z którym w tym miejscu się zgadzam, choć jego zapatrywan nie podzielam. Dlatego pocieszające są pierwsze przejawy niezależności płynące od elbląskich radnych, zakładając iż powodują nimi czyste intencje. Zgrabny tekst Pani Mario, gratulacje.
Do moderacji
Odpowiedz
12
3
@Beta25 - Dziękuję, miło przeczytać :). Zakładam dobre intencje, dlatego też się cieszę. Pozdrawiam.
Do moderacji
Odpowiedz
4
2