UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Beta25 - Dziękuję, miło przeczytać :). Zakładam dobre intencje, dlatego też się cieszę. Pozdrawiam.
Maria Kasprzycka
@Beta25 - Dziękuję, miło przeczytać :). Zakładam dobre intencje, dlatego też się cieszę. Pozdrawiam.
Maria Kasprzycka