A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Pora zmienić tą panią bo cały czas jest na wakacjach!!!!
Dziękuje za wytłumaczenie
@Valdi don - istnieje "per analogia"? o boże
@Instruktor WOPR - Ełk
Jeżeli prawdą jest, że w naszym mieście mamy autorytaryzm, który ma spętać jego mieszkańców i zabełtać im w głowach oznacza, że takie zjawisko może występować jedynie na Zawadzie. I dotyczy jedynie jednego mieszkańca. O zabawnym nicku. Elbląg może być zaściankowy, grajdołeczk, itp, ale nigdy nie będzie jakiś tam "autorytarny ". Bo i kto miałby go takim uczynić. Ale pisz tak dalej, dobrego dowcipu nigdy za wiele.
Kogo obchodzi zdanie tej grafomanki ? Górnolotne teksty i brak podstawowej konkluzji, że wąska wiedza kierunkowa myli się jej z inteligencją lub ogólną mądrością.
Nie zna pani radnego osika, prosze nie mylic honoru z zuhwałą kalkulacją co zyska a co straci zminiając zdanie. To moje subiektywne zdanie na ten temat. Wszyscy widzieliśmy i slyszeliśmy radnego. Ale nie wiemy co skłoniło radnego do zmiany zdania :pani Gelert, związki, koledzy ze STOWARZYSZENIA ? Radny osik to nie gepart jesli atakuje swojego protektora to znaczy, że zraniony walczy o przetrwanie mysląc tylko o sobie.
Dokładnie tak 28 lat pod butem. .. uczy wypelniać rozkazy na całe życie. Nigdy Policjanci nie robią karier poza policja odwrotnie do nich lekarze czy nauczyciele.
Dlaczego? A wlaśnie dla tego.
Panie kolego grafoman nie jest tak błyskotliwy jak Pani Kasprzycka. A skoro się Pan pyta, komu jest potrzebna odpowiadam, wszystkim kulturalnym ludziom i niekoniecznie popierajacym poglądy Pani felietonistki.
Lepszą analogią tych elblaskich zdarzeń Pani MARIO jest to jak i za czyje pieniądze Lenin wywołał rewulucję i zmusił cara do abdykacji.
Czyj interes to byl aby osłabic Rosję. .. u nas nie inaczej