UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W służbie zdrowia nie ma dodatków za to że pacjent się zaniczyscil. Panie salowe są na umowach śmieciowych. Półtora pani na dwa oddziały. I co? Pracownik pogotowia socjalnego pisze że po nocnej zmianie był trup. To gdzie ta super opieka

Osoba

Anuluj