UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Gdyby było mniej praktyk podkadania świń a wiecej pracy konstruktywnej, merytorycznej i więcej mądrych ludzi a mniej zasiedzialych i kąśliwych bab i dziadów o nieateakcyjnej aparycji i smutnym zyciu to zapewne byloby tu milo, sympatycznie i wydajnie