UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Gdyby było mniej praktyk podkadania świń a wiecej pracy konstruktywnej, merytorycznej i więcej mądrych ludzi a mniej zasiedzialych i kąśliwych bab i dziadów o nieateakcyjnej aparycji i smutnym zyciu to zapewne byloby tu milo, sympatycznie i wydajnie