UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gdyby było mniej praktyk podkadania świń a wiecej pracy konstruktywnej, merytorycznej i więcej mądrych ludzi a mniej zasiedzialych i kąśliwych bab i dziadów o nieateakcyjnej aparycji i smutnym zyciu to zapewne byloby tu milo, sympatycznie i wydajnie