UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wniosek z Pani felietonu płynie taki, że każda władza autorytarna ma swój kres, choć często narobi takich spustoszen, że pokoleń trzeba, by się z nich otrząsnąć. Zło szerzy się wskutek bierności ludzi dobrych, mawia klasyk ojciec Rydzyk, z którym w tym miejscu się zgadzam, choć jego zapatrywan nie podzielam. Dlatego pocieszające są pierwsze przejawy niezależności płynące od elbląskich radnych, zakładając iż powodują nimi czyste intencje. Zgrabny tekst Pani Mario, gratulacje.
Beta25