UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gdyby bylo mniej polityki, mniej donosicielstwa, mobbingu mniej karierowiczow a więcej merytorycznych pracowników to wszyscy bylibyśmy zdrowsi i radosni
Gdyby bylo mniej polityki, mniej donosicielstwa, mobbingu mniej karierowiczow a więcej merytorycznych pracowników to wszyscy bylibyśmy zdrowsi i radosni