UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gdyby bylo mniej polityki, mniej donosicielstwa, mobbingu mniej karierowiczow a więcej merytorycznych pracowników to wszyscy bylibyśmy zdrowsi i radosni


Anuluj