58
07.05.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Do idiotów przypisujacych wine kierowcy: Nie macie bladego pojecia o prowadzeniu takiego pojazdu, podobny wypadek byl w malborku gdy baba postanowila przejsc na druga strone przy samym zderzaku ciagnika. Wsiadzcie w takie auto a zobaczycie na wlasne oczy o co chodzi. Nikt o najnizszym poziomie wyobrazni nie przechodzi w bliskiej odleglosci przed ciezarowka. To tak jakby przejsc przed stojacym na chodzie gagarinem po komendzie odjazd i miec pretensje do maszynisty ze nie widzial.
opus (2020.05.08)

info

1  
  0
A czy zawierając umowę z firmami sprzątającymi nie można zawrzeć klauzuli o wywozie nieczystości w godzinach wczesno porannych. Teraz śmieciarki jeżdżą nawet w godzinach najbardziej natężonego ruchu, czym powodują czasami znaczne utrudnienia w komunikacji np. na ul. Kościuszki.
tommlek (2020.05.08)
Stara kobita przeżyła 84 lata i widać przez te 84 lata nic się nie nauczyła. Człowiek głupi się rodzi i jak widać głupi umiera. Tak czy siak szkoda staruszki ale ZUS zapewne lekko ucieszony. Ale w tym wszystkim szkoda kierowcy bo przez głupotę innych on teraz najbardziej cierpi.
(2020.05.08)

info

0  
  1
na ulicy Cichej zrobiło się głośno
(2020.05.08)

info

0  
  0
@ciekawy - chorobę współistniejącą
(2020.05.08)
@Ploterek - Nikt nie kwestionuje martwych pól widzenia - taka jest prawda i póki kierowca nie będzie miał kamer aby ogarnąć te martwe pola to trzeba aby ktoś z obsługi śmieciarki pokierował bezpiecznie kierowcę. Powinno być obowiązkiem zapisanym w regulaminie firmy!!!
cckk (2020.05.09)
szlag mnie trafia, że przez takich ginie człowiek już nie pierwszy raz śmieciarka zabiła człowieka w Elblągu. .
(2020.05.09)
Hahahaha ! śmieciarka zabiła człowieka ! śmieciarkę do więzienia lub pociąć na złom :)
jajajakberety (2020.05.14)