UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
szlag mnie trafia, że przez takich ginie człowiek już nie pierwszy raz śmieciarka zabiła człowieka w Elblągu. .
szlag mnie trafia, że przez takich ginie człowiek już nie pierwszy raz śmieciarka zabiła człowieka w Elblągu. .