UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Do idiotów przypisujacych wine kierowcy: Nie macie bladego pojecia o prowadzeniu takiego pojazdu, podobny wypadek byl w malborku gdy baba postanowila przejsc na druga strone przy samym zderzaku ciagnika. Wsiadzcie w takie auto a zobaczycie na wlasne oczy o co chodzi. Nikt o najnizszym poziomie wyobrazni nie przechodzi w bliskiej odleglosci przed ciezarowka. To tak jakby przejsc przed stojacym na chodzie gagarinem po komendzie odjazd i miec pretensje do maszynisty ze nie widzial.

opus