UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Stara kobita przeżyła 84 lata i widać przez te 84 lata nic się nie nauczyła. Człowiek głupi się rodzi i jak widać głupi umiera. Tak czy siak szkoda staruszki ale ZUS zapewne lekko ucieszony. Ale w tym wszystkim szkoda kierowcy bo przez głupotę innych on teraz najbardziej cierpi.


Anuluj