UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Ploterek - Nikt nie kwestionuje martwych pól widzenia - taka jest prawda i póki kierowca nie będzie miał kamer aby ogarnąć te martwe pola to trzeba aby ktoś z obsługi śmieciarki pokierował bezpiecznie kierowcę. Powinno być obowiązkiem zapisanym w regulaminie firmy!!!
cckk