UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Stara kobita przeżyła 84 lata i widać przez te 84 lata nic się nie nauczyła. Człowiek głupi się rodzi i jak widać głupi umiera. Tak czy siak szkoda staruszki ale ZUS zapewne lekko ucieszony. Ale w tym wszystkim szkoda kierowcy bo przez głupotę innych on teraz najbardziej cierpi.