Wybrany wątek opinii
Kierowcy wyzszych pojazdów nie widzą jak niziutka babcia wejdzie centralnie pod maske. Winną powinna być babcia. Brutalnie to zabrzmi, ale kto normalnie wchodzie centralnie pod maskę?
Do moderacji
Odpowiedz
81
16
@Procamaszynowa - Kilka lat temu w Malborku obok urzędu miasta był podobny wypadek - starowinka weszła/wbiegła pod TIRa, gdy ten ruszał na lewoskręcie na swoim zielonym. .. nie miał szansy jej dostrzec. Współczuję kierowcy śmieciarki. Wyrazy współczucia dla rodziny zmarłej.
Do moderacji
Odpowiedz
16
0
@Procamaszynowa - Kierowca ciężarówki ma dodatkowe lustro przed przednią szybą w które też trzeba patrzeć. Wina kierowcy ciężarówki. Choć może być że starsza pani wtargnela
Do moderacji
Odpowiedz
3
7
@Procamaszynowa - "kto normalny wchodzi centralnie pod maskę", i to jest usprawiedliwieniem ? mozna jak Niemcy w wojne wszystkich nienormalnych gazowac i tez powiesz ze a byli nienorrmalni to nalezalo im sie ich problem, kto kierowca był ? po co mu kursy na prawo jazdy ? prowadzac pojazd jest odpowiedzialny za bezpieczenstwo pieszych i innych uczestnikow ruchu, nie zazdroszcze kierowcy bo ma ja na sumieniu, dobrze przynajmniej ze swoje przezyla paradoksalnie moze jej smierc przyczyni sie do poprawy bezpieczenstwa, sezon dopiero sie zaczyna i jeszcze nie jeden raz uslyszymy o wypadku to jest wiecej niz pewne
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
Sezon dopiero się zaczyna? Na co ku*wa sezon? Na zbieranie śmieci czy jak? Taki z Ciebie fachura, to wsiądź do takiego pojazdu i zobacz jak bardzo jest ograniczone pole widzenia. Co widać z przodu pojazdu jak jedziesz. Internetowi znawcy od ferowania wyroków. Tacy wszyscy jesteście mądrzy, to zostańcie biegłymi ds. wypadków drogowych.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
@Ploterek - Nikt nie kwestionuje martwych pól widzenia - taka jest prawda i póki kierowca nie będzie miał kamer aby ogarnąć te martwe pola to trzeba aby ktoś z obsługi śmieciarki pokierował bezpiecznie kierowcę. Powinno być obowiązkiem zapisanym w regulaminie firmy!!!
Do moderacji
Odpowiedz
0
0