UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do idiotów przypisujacych wine kierowcy: Nie macie bladego pojecia o prowadzeniu takiego pojazdu, podobny wypadek byl w malborku gdy baba postanowila przejsc na druga strone przy samym zderzaku ciagnika. Wsiadzcie w takie auto a zobaczycie na wlasne oczy o co chodzi. Nikt o najnizszym poziomie wyobrazni nie przechodzi w bliskiej odleglosci przed ciezarowka. To tak jakby przejsc przed stojacym na chodzie gagarinem po komendzie odjazd i miec pretensje do maszynisty ze nie widzial.
opus