UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Ploterek - Nikt nie kwestionuje martwych pól widzenia - taka jest prawda i póki kierowca nie będzie miał kamer aby ogarnąć te martwe pola to trzeba aby ktoś z obsługi śmieciarki pokierował bezpiecznie kierowcę. Powinno być obowiązkiem zapisanym w regulaminie firmy!!!

cckk

Anuluj