UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A czy zawierając umowę z firmami sprzątającymi nie można zawrzeć klauzuli o wywozie nieczystości w godzinach wczesno porannych. Teraz śmieciarki jeżdżą nawet w godzinach najbardziej natężonego ruchu, czym powodują czasami znaczne utrudnienia w komunikacji np. na ul. Kościuszki.

tommlek