Tragiczne potrącenie na ul. Cichej, nie żyje 84-letnia kobieta

58
07.05.2020
Tragiczne potrącenie na ul. Cichej, nie żyje 84-letnia kobieta
fot.Michał Skroboszewski
Dziś (7 maja) około godz. 12 na ul. Cichej doszło do tragicznego potrącenia 84-latki. Kobieta została potrącona przez śmieciarkę. Na miejscu pracują policjanci wyjaśniający okoliczności tego zdarzenia. Zobacz zdjęcia.

- Śmieciarka stała na jezdni, kierowca ruszył do przodu, nie zauważył kobiety, która prawdopodobnie wyszła pod przód śmieciarki. Doszło do śmiertelnego potrącenia – mówi policjant pracujący na miejscu zdarzenia.
   Na miejsce wypadku został wezwany prokurator. Policjanci zatrzymali prawo jady kierowcy śmieciarki i prowadzą czynności wyjaśniające. Na skrzyżowaniu ul. Cichej z ul. Żeglarską został wstrzymany ruch, utrudnienia mogą potrwać co najmniej do godz. 14.

ms

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wina leży po obu stronach, ale nie dzisiaj. Winę ponosi ten, który ustalił godziny otwarcia między 10.00 a 12.00 dla emerytów. Normalnie Pani byłaby już w domu z zakupami
Taka prawda (2020.05.07)
Tak to jest ze starszymi osobami. Czujność już nie ta.
(2020.05.07)

info

72  
  6
@Taka prawda - Godziny dla seniorów już nie obowiązują.
Qwer (2020.05.07)
@Taka prawda - od 04.05 nie ma już godzin dla seniora
Haze (2020.05.07)
Wyrazy współczucia dla rodziny [*]. PS. : Czy ja dobrze widzę na jednym ze zdjęć, że ciało zostało okryte dywanem?
(2020.05.07)
miała koronawirusa?
ciekawy (2020.05.07)
@Haze - Tak tylko nie wszyscy emeryci to wiedzą
(2020.05.07)
Kierowcy wyzszych pojazdów nie widzą jak niziutka babcia wejdzie centralnie pod maske. Winną powinna być babcia. Brutalnie to zabrzmi, ale kto normalnie wchodzie centralnie pod maskę?
Procamaszynowa (2020.05.07)
Wstrzymał bym się od wydawania osądów, kto jest winny tego tragicznego w skutkach zdarzenia. Nie każda starsza osoba łamie przepisy drogowe, w tym przypadku mogło tak być ale nie musiało. Polacy jak zwykle mają łatwość w ocenianiu i wydawaniu osądów.
(2020.05.07)

info

32  
  9
@Taka prawda - Już nie ma tego obostrzenia. ..
TKK (2020.05.07)