UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tyle wszędzie mądrości w mediach itp,może rozpropagowadź wszędzie sprzątamy Polskę i eszyscy się w to włączyć,zgłaszać wszekie nadurzycia z wysypywaniem śmieci,a kary po 50 tyś dla brudasów i sprzątanie po 8 godzin dziennie i sprawa zamknięta,i najważniejsze,butelki plastykowe,szklane,puszki wszystko zwrotne,zmusić producentów i sklepy do skupu i utylizacji.....