UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ktos widzial co sie dzieje na Jeleniej Dolinie?Przyczepa gruzu i styropianu pod samym jeziorem! Kiladziesiat metrow blizej masa plastikow od samochodow.Ktos w komentarzu napisal zeby odciski zebrali?Moze i dobry pomysl.


Anuluj