A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Las dostałeś świńskiej grypy bo wyjesz jak trafiony w jaja.
Za takie śmietnik powinny być kary od 50.000zł w górę ustawowo a mandaty na sprzątanie powinny być przewidziane. Umnie też sporo przybyło na wałach.
Może komuś opony zapasowe wypadły ze stodoły?
Przy oczyszczalni sciekow wyrzucono ok 10 workow niebieskich ze styropianem. Moze to ten sam człek wyrzucił
@Bażantarnia - zrob zdjecie i wyslij Policji, niech porozdaja pare mandatow to moze czegos ich nauczy i Policja wezmie sie do roboty
i nei ma gospodarza ktory ejst dopowiedzialny za to ? no nei ma bo u nas samowolka i robta co chceta
@Ekolog - To musza być wyborcy dudka.
Podjechac na Jelenia Doline.jakis sk.. robil remont i wywalil przyczepe styropianu i podobnych smieci.200 metrow od jeziora
@Wkwk - to porownanie ma sie nijak do zwierzat, jedynie mozna porownywac z racji instynktu i tego jak ludzie traktuja zwierzeta hodowlane, same w sobie zyja w swoim swiecei ktory ma sie nijak do tego bu@#%@elu co sobie zgotowalismy tolerujac takie zachowania
no i własnie ludzie są gorsi od bydła. .. brak mi słów