102
20.04.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Las dostałeś świńskiej grypy bo wyjesz jak trafiony w jaja.
(2020.04.20)

info

1  
  2
Za takie śmietnik powinny być kary od 50.000zł w górę ustawowo a mandaty na sprzątanie powinny być przewidziane. Umnie też sporo przybyło na wałach.
Sxxccc (2020.04.20)

info

5  
  0
Może komuś opony zapasowe wypadły ze stodoły?
zb (2020.04.20)
Przy oczyszczalni sciekow wyrzucono ok 10 workow niebieskich ze styropianem. Moze to ten sam człek wyrzucił
007 (2020.04.20)

info

1  
  0
@Bażantarnia - zrob zdjecie i wyslij Policji, niech porozdaja pare mandatow to moze czegos ich nauczy i Policja wezmie sie do roboty
(2020.04.20)
i nei ma gospodarza ktory ejst dopowiedzialny za to ? no nei ma bo u nas samowolka i robta co chceta
(2020.04.20)
@Ekolog - To musza być wyborcy dudka.
juku (2020.04.20)
Podjechac na Jelenia Doline.jakis sk.. robil remont i wywalil przyczepe styropianu i podobnych smieci.200 metrow od jeziora
(2020.04.20)

info

1  
  0
@Wkwk - to porownanie ma sie nijak do zwierzat, jedynie mozna porownywac z racji instynktu i tego jak ludzie traktuja zwierzeta hodowlane, same w sobie zyja w swoim swiecei ktory ma sie nijak do tego bu@#%@elu co sobie zgotowalismy tolerujac takie zachowania
(2020.04.20)
no i własnie ludzie są gorsi od bydła. .. brak mi słów
Elblążanka93 (2020.04.20)

info

0  
  0