UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zawsze w śmieciach znajdzie się coś po czym można znaleźć właściciela,tylko trzeba poszukać a nie gadać, Polacy to tylko gadają i gadają i nic więcej nie robią ,a no i we wszystko wierzą ,szczególnie co w telewizji mówią.....

Ulka

Anuluj