UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tyle wszędzie mądrości w mediach itp,może rozpropagowadź wszędzie sprzątamy Polskę i eszyscy się w to włączyć,zgłaszać wszekie nadurzycia z wysypywaniem śmieci,a kary po 50 tyś dla brudasów i sprzątanie po 8 godzin dziennie i sprawa zamknięta,i najważniejsze,butelki plastykowe,szklane,puszki wszystko zwrotne,zmusić producentów i sklepy do skupu i utylizacji.....


Anuluj