UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zamiast instalować w lasach kamery,monitoring to leśniczówki odnawiaja. Strona się w nowr ubranka, weźcie się do roboty WRESZCIE leśnicy.


Anuluj