UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Najgorsze w tym wszystkim jest to: że gdy zgłosisz - chcesz sprawę doprowadzić do końca - to służby w moim przypadku SM i Policja szukają paragrafu na Ciebie. Ręce opadają, ze SM po groźbach kary odpuściłem, z Policją spotkałem się w sądzie sprawa teoretycznie (na papierku wygrana), ale koszty dojazdu pendriv'a poniosłem - mimo to satysfakcja jest a to też jest ważne. I te dwie sprawy nauczyły mnie znieczulicy wobec śmieciarzy, lepiej odwrócić głowę niż ryzykować, czas i pieniądze.

Tomasz85

Anuluj