A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
"Pan Koncert i Pan Osik ". .. nie muszą już rozumieć. Taki teraz jest klimat.
To wróbla powinni zlikwidować
Do tych, którzy teraz piszą, żeby im dać tę pracę, skoro nie ma chętnych: Nie widzieliście ile ogłoszeń było? Czy jak dowiedzieliście się jakie warunki daje miasto i za jakie psie pieniądze to się wycofaliście? Nagle sprzątanie fekaliów, wymiocin i innych płynów, robactwa itd. za najniższą krajową nie odpowiadało? Tyle lat ludzie pracowali, wykonywali taką pracę, mając za to pieniądze, które ledwo wystarczały na życie i jakoś wielu chętnych nie było na te stanowiska. Dziwne, że teraz wszyscy chętni.
Taka ciężka praca, tak słabo płatna i tyle lat tam siedzieliście?!? Po tygodniu byś jeden z drugim wracał z podkulonym ogonem i wy macie tego świadomość. Tu kręgosłup siądzie wam jeszcze szybciej, a co gorsza (dla was)nikt ot tak zwolnienia od ręki nie da
wytrzeźwiałka jest ważną i potrzebną, ale coraz bardziej ujawnia się mściwość człowieczka, rządzącego wyłącznie na długość ręki. mamy nadzieję, że ten strach, który jest obecny w całej jego klice, zostanie któregoś dnia przełamany. I lawina przysypie. Tylko niesmak słuchając wykrętów byłych komendantów, którzy też stchórzyli.
kolejny sposób na to by gdzieś trochę kasy uszczknąć a biednemu zawsze pod górę. Prawda i najsłabsi zawsze pierwsi giną na wojnie
Tobie wysiadł mózg niestety
Myślę, że wszyscy policjanci, a zwłaszcza ci z PDOZ KMP Elbląg podziękują radnym wybranym przez siebie.
dobrze ze zliwkidowali - bedzie kasa na 5 wiceprezydenta albo na jakis nowy hangar dla jachtow bogaczy
Czyżyk to by wszystko likwidował Pełowiec zas. .. .Swój Światowid zamknij a nie placówkę socjalną, widać ze bycie czerwonym platformersem wyssał z mlekiem matki