UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Myślę, że wszyscy policjanci, a zwłaszcza ci z PDOZ KMP Elbląg podziękują radnym wybranym przez siebie.
KMP przy Lotniczej.
Myślę, że wszyscy policjanci, a zwłaszcza ci z PDOZ KMP Elbląg podziękują radnym wybranym przez siebie.
KMP przy Lotniczej.