UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Myślę, że wszyscy policjanci, a zwłaszcza ci z PDOZ KMP Elbląg podziękują radnym wybranym przez siebie.

KMP przy Lotniczej.

Anuluj