UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

kolejny sposób na to by gdzieś trochę kasy uszczknąć a biednemu zawsze pod górę. Prawda i najsłabsi zawsze pierwsi giną na wojnie


Anuluj