UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Taka ciężka praca, tak słabo płatna i tyle lat tam siedzieliście?!? Po tygodniu byś jeden z drugim wracał z podkulonym ogonem i wy macie tego świadomość. Tu kręgosłup siądzie wam jeszcze szybciej, a co gorsza (dla was)nikt ot tak zwolnienia od ręki nie da

30 lat w wykopie

Anuluj