Wybrany wątek opinii
Taka ciężka praca, tak słabo płatna i tyle lat tam siedzieliście?!? Po tygodniu byś jeden z drugim wracał z podkulonym ogonem i wy macie tego świadomość. Tu kręgosłup siądzie wam jeszcze szybciej, a co gorsza (dla was)nikt ot tak zwolnienia od ręki nie da
Do moderacji
Odpowiedz
4
8
Tobie wysiadł mózg niestety
Do moderacji
Odpowiedz
2
2