Wybrany wątek opinii

Taka ciężka praca, tak słabo płatna i tyle lat tam siedzieliście?!? Po tygodniu byś jeden z drugim wracał z podkulonym ogonem i wy macie tego świadomość. Tu kręgosłup siądzie wam jeszcze szybciej, a co gorsza (dla was)nikt ot tak zwolnienia od ręki nie da
30 lat w wykopie (2020.04.16)
Tobie wysiadł mózg niestety
(2020.04.16)
Powrót do komentarzy