UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Taka ciężka praca, tak słabo płatna i tyle lat tam siedzieliście?!? Po tygodniu byś jeden z drugim wracał z podkulonym ogonem i wy macie tego świadomość. Tu kręgosłup siądzie wam jeszcze szybciej, a co gorsza (dla was)nikt ot tak zwolnienia od ręki nie da

30 lat w wykopie