Wybrany wątek opinii
kolejny sposób na to by gdzieś trochę kasy uszczknąć a biednemu zawsze pod górę. Prawda i najsłabsi zawsze pierwsi giną na wojnie
Do moderacji
Odpowiedz
13
0
Będą mieli na swoje premie.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2