Wybrany wątek opinii

kolejny sposób na to by gdzieś trochę kasy uszczknąć a biednemu zawsze pod górę. Prawda i najsłabsi zawsze pierwsi giną na wojnie
(2020.04.16)
Będą mieli na swoje premie.
(2020.04.17)
Powrót do komentarzy