A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Przykro mi. ..
@Referendum2020 - warunek, że będzie z PO
bezdomny z meldunkiem i 2,5 promila palant missan klamie jak wszyscy z pis
Izba wytrzeźwień utrzymywana jest przez miasto z podatków, ponieważ nie jest to instytucja przynoszącą jakiekolwiek zyski, a wręcz straty. Mam propozycję do tych wszystkich pomstujących na likwidację tej instytucji: załóżcie prywatną izbę wytrzeźwień i utrzymujcie ją za własne pieniądze - w czym problem? wszystko w waszych rękach, pieniądze przecież leżą na ziemi, wystarczy tylko po nie sięgnąć! Nie bójcie się, pokażcie, że umiecie zarabiać! Oczywiście ktoś zaraz napisze, że tego typu instytucji potrzebnych dla społeczeństwa i miasta jest bardzo dużo i są one potrzebne nawet, jeżeli nie przynoszą zysku - ale czy musi to dotyczyć izby wytrzeźwień? Osobiście wolę przeznaczyć podatki na wsparcie hospicjum, niż przydomku dla alkoholików i bezdomniaków.
Wszystko jest w artykule, oczywiście jeżeli potrafisz czytać :-D !!!
wroblewski i missan teraz bedziemy bezdomnych ipijanych awanturnikow wozic do urzedu miejskiego tam jest tyle personelu ze dadza rade
Z artykulu nie wynika gdzie bedziemy wywiezieni, gdy zalejemy palę, na policję, na nowodworska, a może do domu ?
a gdzie zjadą panie i panowie z okolic ?
skoro coś istnialo 50 la to bylo potrzebne, może trzeba bylo tylko przewietrzyć zalogę, a przede wszystkim dać podwyżki.
W tym wypadku prezydenci i 11 radnych mocno zaminusowali.
A dlaczego nie ma w pogotowiu socjalnym kombinezonow ochronnych, maseczek itp? Kto za to odpowiada? Kierownik, księgowa czy inne osoby ? Moim zdaniem jest tu wiele niejasności
Wstyd i hańba, że likwidacja odbyła się w takim strasznym pośpiechu. Nie było konsultacji tylko posiedzenie bezradnych na specjalnej sesji. Jacy oni są szybcy w swoich działaniach. Powstał bunt na pokładzie i został szybko i skutecznie stłumiony tak jak w słusznie minionych czasach bywało. Dyktatura prezia. Rozumiem, że teraz Czyżyk, Konert, Osik, Matwiejczuk, Urbaniak i spółka będą gościć zejszczanych i zawszonych bezdomnych u siebie w domach? Ci bezradni którzy wstrzymali się od głosu również zawiedli. Wstyd i hańba powtarzam.
Prezydent uważa, że środki ochrony dostarczono, więc przecież nie jego wina skoro pracownicy dostali dwa kombinezony malarskie. Centrum zarządzania kryzysowego nie zaopatrzyło odpowiednio placówki i kłamie w żywe oczy