UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Do tych, którzy teraz piszą, żeby im dać tę pracę, skoro nie ma chętnych: Nie widzieliście ile ogłoszeń było? Czy jak dowiedzieliście się jakie warunki daje miasto i za jakie psie pieniądze to się wycofaliście? Nagle sprzątanie fekaliów, wymiocin i innych płynów, robactwa itd. za najniższą krajową nie odpowiadało? Tyle lat ludzie pracowali, wykonywali taką pracę, mając za to pieniądze, które ledwo wystarczały na życie i jakoś wielu chętnych nie było na te stanowiska. Dziwne, że teraz wszyscy chętni.