UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do tych, którzy teraz piszą, żeby im dać tę pracę, skoro nie ma chętnych: Nie widzieliście ile ogłoszeń było? Czy jak dowiedzieliście się jakie warunki daje miasto i za jakie psie pieniądze to się wycofaliście? Nagle sprzątanie fekaliów, wymiocin i innych płynów, robactwa itd. za najniższą krajową nie odpowiadało? Tyle lat ludzie pracowali, wykonywali taką pracę, mając za to pieniądze, które ledwo wystarczały na życie i jakoś wielu chętnych nie było na te stanowiska. Dziwne, że teraz wszyscy chętni.


Anuluj