126
16.04.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To jest dyscyplina klubowa KKW i wszystko jasne
(2020.04.16)
@Drugi garnitur decyduje . - To jest właśnie polityka
(2020.04.16)
Zakład do likwidacji a co dalej z pracownikami...tego już 11 radnych nie interesuje?Oby to była wasza ostatnia kadencja!
(2020.04.16)

info

23  
  3
jestem za likwidacja urzędu miejskiego bo i tak ma mieszkańców w gdzieś... . rada miasta tez..
Gogus (2020.04.16)

info

25  
  3
Pan Koncert i Pan Osik byli moimi przełożonymi. .. Nie rozumiem jak ktoś kto był komendantem mógł zagłosować za zamknięciem pogotowia socjalnego. Ta placówka była nieodłącznym narzędziem w sprawowaniu właściwego ładu i porządku w tym mieście. Teraz każdy bezdomny będzie badany w Szpitalu Wojewódzkim i umieszczany w PDOZ a warto przypomnieć że każde badanie w szpitalu kosztuje.
Pacjent zero (2020.04.16)

info

44  
  3
mafia umiejskiego rządzi... tylko do kedy.... chyba wkrótce za kończą swoją kadencje..
Gosc1 (2020.04.16)

info

21  
  1
opieszalosc niezaradnosc i rzadzenie się swoimi prioryretami to hasla przewodnie ww... żenada jsk można tak rządzi w naszym miescie...
Loko (2020.04.16)

info

18  
  0
A czy ten bezdomny nie miał czasem meldunku i 2i pół promila
(2020.04.16)

info

8  
  2
Sami obrońcy ucisnionych też jestem zadowolony z likwidacji tego badziewia szło to z naszych podatków A nic dobrego nie przynosilo lepiej te pieniążki na dom dziecka czy hospicjum przeznaczyć
(2020.04.16)

info

9  
  25
Siebie zlikwiduj
(2020.04.16)