152
12.04.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ale nikt nie chce isc do kosciola w tym rzecz Bog jest w domu a panowie w sultannach niczym sie od nas nie roznia
Gosc (2020.04.12)
@NIElefactwu - Raczej prawacki głos rozpaczy - bo nic nie wiecie, bo jesteście nieudacznikami i robicie tylko to co wam karzą, sami niewiele myślicie. Wierzycie w to co wam cwaniaki mówią i dlatego robią z Wami co chcą. No ale niestety w Polsce jest was dużo i nie ma szans na zachodnią kulturę w tym kraju, nigdy. Polska to istny raj cwaniaków! Dlatego od wieków zacofanie i biedą, na przemian z rozbiorami tu rządzi. Dlatego nie interesuje mnie już to. Pozdrawiam was
(2020.04.12)
anonim powyżej "Raczej prawacki głos rozpaczy - bo nic nie wiecie, bo jesteście nieudacznikami i robicie tylko to co wam karzą, sami niewiele myślicie. Wierzycie w to co wam cwaniaki mówią i dlatego robią z Wami co chcą. No ale niestety w Polsce jest was dużo i nie ma szans na zachodnią kulturę w tym kraju, nigdy. Polska to istny raj cwaniaków! Dlatego od wieków zacofanie i biedą, na przemian z rozbiorami tu rządzi. Dlatego nie interesuje mnie już to"Sam niewiele myślisz KARZĄ - i wszystko jasne analfabeto - nadajesz się tylko na zmywak do Londynu.
wredny_typ (2020.04.12)
Z tego co pamiętam z kościelnej indoktrynacji na lekcji religii to Jezus przyszedł na Świat w ubogiej stajence i całe życie podróżował na osiołku, więc pytam ja się po co te wszystkie pozłacane kielichy, drogie samochody, picie koniaku za 1000zł zakupionego oczywiście ze składek parafian (przykład Arcygłup L. Głódź z Gdańska)i te całe życie w przepychu… ??? Problemem polskiego katolika jest to, że wierzy w księdza a nie w Boga!
(2020.04.12)
W życiu normalnego człowieka chrzest, komunia, bierzmowanie i cały kościół potrzebny jest tak, jak dziura w moście. Kościół nie może teraz przeboleć, że nie ma pieniędzy z tacy oraz tego, że nie ma wpływu na ludzi, którzy od lat przychodzili do kościoła. Rydzyk dostał też od rządu tylko 200 mln złotych. Niektórzy ludzie siedząc w domu mogą zacząć czytać albo co gorsza myśleć, zastanawiać się i wtedy dotrze do nich, że od dziecka byli oszukiwani i wciskano im ciemnotę. Pamiętajcie tam, gdzie zaczyna się wiara, tam kończy się rozum.
(2020.04.12)
Kościół to tylko człowiek ! Zaś wiara jest jak hobby , czasem ktoś przegina , lub żyć bez tego nie może ! Wiara robi mniej złego ,a więcej dobrego ,tak samo jak hobby ,bo to zajęcie ,poświęcenie siebie i czasu ,chęć perfekcji ,albo przynajmniej skrupulatność
Filemon (2020.04.12)
"kilka osób, kilkoro ludzi"bądź konsekwentny kilka osób, kilku ludzi. .. .. uwaga wytężam swoja półkule mozgowa tii ti ti zzzzz Eureka. .. .. kilku, kilka, kilkoro, zastosowanie uzależniłbym raczej do rodzaju mianownika czy jest meski żenski lub nijaki, -osoby -ludzie nie maja jednozacznie okreslonego rodzaju takze poprawnym jest nijaki, chyba ze chcemy to okreslic wtedy mozna stosowac rożne rodzaje ze chodzi nam o np mężczyzn to zastosujemy zwrot kilku, najbardziej poprawnym jest kilkoro bo ze znaczenia slow -ludzie -osoby nie wynika jednoznacznie jakiej sa plci. Brawa prosze przeslac na konto radia Maryja.
Brawo Ja (2020.04.12)
jedno i drugie idzie w parze, w tym jest sila ale gdy sie dzieli to latwiej rzadzic pozbawiajac nadziei, co ci po rozumie jak nie ma czynu aktu wynikajacego z wiary
(2020.04.12)
do anonimowego człowieka - nie bluznij i nie posługuj się wizerunkami religijnymi i nie ubliżaj wierzacym, skoro tobie blisko do Biedronia i jego podobnym, przemawia przez ciebie zazdrość i być może niewiele przepracowałeś w swoim życiu -ale może zatęsknisz za Bogiem
(2020.04.12)

info

5  
  8
Oto slowo panskie. ... chwala tobie......
(2020.04.13)