UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kościół to tylko człowiek ! Zaś wiara jest jak hobby , czasem ktoś przegina , lub żyć bez tego nie może ! Wiara robi mniej złego ,a więcej dobrego ,tak samo jak hobby ,bo to zajęcie ,poświęcenie siebie i czasu ,chęć perfekcji ,albo przynajmniej skrupulatność
Filemon