UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

anonim powyżej "Raczej prawacki głos rozpaczy - bo nic nie wiecie, bo jesteście nieudacznikami i robicie tylko to co wam karzą, sami niewiele myślicie. Wierzycie w to co wam cwaniaki mówią i dlatego robią z Wami co chcą. No ale niestety w Polsce jest was dużo i nie ma szans na zachodnią kulturę w tym kraju, nigdy. Polska to istny raj cwaniaków! Dlatego od wieków zacofanie i biedą, na przemian z rozbiorami tu rządzi. Dlatego nie interesuje mnie już to"Sam niewiele myślisz KARZĄ - i wszystko jasne analfabeto - nadajesz się tylko na zmywak do Londynu.

wredny_typ