A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Lutek - Pytasz czy oznajmujesz?
Chwale sie, bo nie kazdemu sie jerzy
Bardzo słuszny komentarz.
A ja zadam pytanie- ilu z Was katolików przeczytało cała biblię i ze zrozumieniem?
Tam pisze że nie oddawanie chwały do posążków zrobionych ręką ludzką!
A co widzimy
Modlących się do krzyża i postaci
Szok
Zacznijcie otwierać oczy i pilnujcie dzieci swoich bo w kościołach sami wiemy co się dzieje tylko nie chcemy tego widzieć
Male sprostowanie Arcybiskup Leszek Flaszka Glodz , to taki nasz swojski kapelan polowy- zywcem wziety z Dobrego wojaka Szwejka ,- ksiazki J. Hska I niech sobie Czesi nie mysla , ze tylko oni maja takich koscielnych komediantow. U nas ci panie takich komediantow nie brakowalo I nie brakuje, bo jesli by do tego dodac no chocby zaraz z brzegu ks .Jankowskiego, gdzie bursztynowy swierzop ,gryka jak snieg biala , albo nasz poszukiwacz , grzybiarz z Torunia ks Rydzyk. To ich troje tworza taki egzotyczny tercet, oczywiscie bez Wisniewskiego , bo by sie bidula rozplakal juz przy konfesjonale., ze Flip I Flap I do tego nawet jeszcze Ch. Chaplin , nie siegaliby im do piet.
Jakiś zakompleksiony się rodzić odezwal
wcale sukienkowych nie żal
Taki jesteś mądry pisiorze to powiedz kogo zaraził samotny kolarz który dostał 12000 zł grzywny.
Kościół to ostatnie miejsce w którym mógłby być bóg gdyby istniał.
Zobaczcie ile tu jady i polityki w komentarzach !!! Oczywiście nie ma się to nic do artykułu !!! Przestańcie deb. le wszędzie mieszać tą politykę i odp. .. cie się od kościoła !!! Nie chcesz iść do kościoła, jesteś niewierzący, to twoja sprawa i twój wybór, a reszcie, tym wierzącym, dajcie po prostu spokój niech sobie w spokoju pójdą się pomodlą. Czy barany musicie wpie. .. ać w to politykę??? Naprawdę ręce opadają !!!
Ja bym chciał żeby kościoły zawsze były takie puste.