UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kościół to tylko człowiek ! Zaś wiara jest jak hobby , czasem ktoś przegina , lub żyć bez tego nie może ! Wiara robi mniej złego ,a więcej dobrego ,tak samo jak hobby ,bo to zajęcie ,poświęcenie siebie i czasu ,chęć perfekcji ,albo przynajmniej skrupulatność
Filemon