UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kościół to tylko człowiek ! Zaś wiara jest jak hobby , czasem ktoś przegina , lub żyć bez tego nie może ! Wiara robi mniej złego ,a więcej dobrego ,tak samo jak hobby ,bo to zajęcie ,poświęcenie siebie i czasu ,chęć perfekcji ,albo przynajmniej skrupulatność

Filemon

Anuluj